fbpx

2010 Yılında Gayrimenkul Sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek için kurtuluş mücadelesinin başladığı Samsun’dan yola çıktık. Çıktığımız bu yolda markalaşma ve kurumsal iletişim adına oldukça büyük mesafeler kat ettik. Büyümenin adını Kurumsal Kimlik, Reklam Gücü, Teknoloji ve GÜVEN olarak belirledik.

YATIRIMBURADA.COM Türkiye’nin her yerinde bulunabilecek gayrimenkul varlıklarınıza odaklanıyor, kurumsal iletişim ile varlıklarınızın hedef kitlesini belirliyor, belirlenen hedef kitleye uygun stratejiler geliştiriyor ve reklamın gücünü kullanarak etkili bir süreç yürütüyor. Tüm gayrimenkul varlıklarınızın satışı ve kiralanması işte bu süreçle sonuca ulaştırılıyor.

Gayrimenkul satış ve kiralama hizmetimizin yanında “GAYRİMENKULE DAİR HER ŞEY” mottomuz ile hizmetimizi edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübeyle birlikte daha kapsamlı hale getirdik. Gayrimenkulünüzün hedef kitlesi ve yatırıma katacağı katma değeri hesaplayarak, projenin tüm aşamalarını tanıtım faaliyetlerimize ekliyor yatırımcı veri bankamızla gayrimenkulünüzü buluşturuyoruz. İşte bu aşamada aralarında yüksek mimarlarımızın ve inşaat mühendislerimizin bulunduğu profesyonel ekibimiz ile teknolojinin son imkanlarını kullanarak gayrimenkulünüzün yatırıma dönüşmesi için projelendirme faaliyetlerinizi yürütüyoruz. Gayrimenkul ve yatırımcıların buluştuğu YATIRIMBURADA.COM doğabilecek tüm yatırım fırsatlarını sizlerle buluştururken, projelendirme aşamasına kadar en ince detayını organize ettiğimiz gayrimenkulünüzün inşasını da isteğe bağlı olarak taahhüt – konsorsiyum gibi anlaşmalarla hayata geçiriyoruz.

Gayrimenkulünüze kazanç, sektöre değer katmak adına danışmanlarımızı sürekli eğitim süreçlerinden geçiriyor ve gelişimlerini kontrol ediyoruz. Aramıza yeni katılacak olan danışman adaylarımızı ise içerisinde pazarlama, strateji geliştirme, odaklanma, çözüm üretme ve detaylı yeni nesil gayrimenkul eğitimi sistemi ile buluşturuyor gelişimlerine ön ayak oluyoruz..

Misyonumuz

Sektörün tüm beklenti ve ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek, kurumsal bir yaklaşım ile iş sürecini yürütmek ve yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla hızlı ve güvenilir hizmetler sunmak.

Vizyonumuz

Gayrimenkul sektöründe kurumsal bakış açımız ile birlikte misyonumuzu tüm dünya ile buluşturmak verdiğimiz hizmetlerin kalitesini arttırmak ve sektörün dünya standartlarını lider olarak ileriye taşımak olarak belirledik.

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştır

İletişime Geç