08.06.1983 Adana doğumluyum. İlköğretim, lise ve üniversite eğitimimi Adana’da tamamladım.

     Lisans eğitimim Çukurova Üniversitesi İşletme bölümü olup; başarı ile mezun olmamın hemen akabinde bankacılık kariyerine HSBC Bankası A.Ş. kurumsal pazarlama ile başladım ve Yapı kredi Bankası A.Ş. Ticari Portföy olarak devam ettim. Bankada çalışmaya devam ederken Samsun’a tayin oldum. 10 yıllık banka tecrübem akabinde 2 yıl boyunca kurumsal bir Faktöring Şirketinde Samsun Şube Müdürlüğü yaptım. Daha sonra özel sektöre Finans Müdürlüğü ile geçiş yaptım ve yerel bir ilaç firmasında Finans Direktörlüğü ve farklı şirketlere yönetimsel danışmanlık yaptım.

     2021 yılında çalışkan ve dürüst olduğuna inandığım, ilham veren, yenilikçi ve vizyonunu kendime yakın bulduğum, kariyerime ve kişiliğime katkıda bulunacağını düşündüğüm yatırımburada.com ailesine ‘İdari İşler ve Finans Müdürü’ olarak katılmaya karar verdim.

     Gayrimenkul sektörünün tüm beklenti ve ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üreten, kurumsal bir yaklaşım ile iş süreçlerini yürüten ve yükse müşteri memnuniyeti ile güvenilir hizmeti sunan yatırımburada.com firması ile birlikte büyümeye devam ediyorum. Karşılıklı olarak birbirimizden kazanacağımız çok şey olduğuna inanıyorum.