02.02.1992 yılında Samsun’da doğdum. İlkokul, lise ve üniversite eğitimimi Samsun’da tamamladım. 4 yıllık lisans eğitimimi 19 Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun olarak bitirdim. Eğitim süreci içerisinde; Samsun Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve DSİ 7. Bölge Müdürlüğünde staj, International Wimbledon Language Academy of London’da dil eğitimi, iş güvenliği uzmanlığı ve çevre görevlisi gibi eğitimlerimi tamamlayıp iş hayatına başladım. Üç sene boyunca Rixos Tblisi Hotel inşaatında proje çizim ve kontrol mühendisi olarak görev yaptım. Lise dönemlerinde uzun yıllar judoyla ilgilenip milli sporcu belgesi alarak yurt içi ve yurt dışında bir çok müsabakaya katılıp derece elde ettim. Gerek eğitim, gerek spor nedeniyle 17 ülke görme fırsatı buldum. 

     Sonrasında Türkiye’ye dönerek yatırımburada.com ailesiyle tanıştım. Burada bulduğum samimi ve güven dolu ortamdan etkilenip, gelecek ve kariyer planlarımı tamamen değiştirdim. Yaklaşık iki senedir emlak ve gayrimenkul sektöründe eğitimlerimi almaya ve çalışmaya devam ediyorum. Müşterilerime kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak için firmamızın gücünü kullanıyor, her geçen gün kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum. 

     Gayrimenkul alım ve satımlarımı yaparken, her zaman, geçmiş deneyimlerimi ve tecrübelerimi, işime yansıtmaya özen gösteriyorum. Üniversitede mühendislik okumuş olmam, emlak piyasasına ve gayrimenkullere bakış açımı çok etkiledi. Bu sayede gayrimenkul alımı yapacak müşterilerime, tecrübelerimi aktararak farklı bakış açıları sunuyor onlara en iyisini almaları konusunda yardımcı olabiliyorum.